نحوه روغن کاری جک درب پارکینگ، آموزش روغن کاری جک پارکینگی

blank

 

همان طور که قبلا اشاره نموده ایم , تعمیر جک پارکینگی یک کار کاملا تخصصی و مهم و ضروری بوده که باید حتما توسط افراد ماهر و مطمئن انجام شود تا هم عملکرد و کارکرد دستگاه به خوبی انجام شود و اختلالی در آن پیش نیاید و اگر به این مسائل توجهی نشود ممکن است ضرر های مالی سنگین , آسیب های جانی جبران ناپذیر و یا مشکلات امنیتی و سرقتی پیش بیاید.

یکی از مهم ترین و متداول ترین بخش های سرویس اکثر وسایل زندگی از جمله همین جک های برقی درب پارکینگ , قسمت روغن کاری و روان کاری آن ها میباشد که به دلیل سایش و اصطکاک هر روزه ی قسمت های مختلف جک ها به یکدیگر نیاز به این عمل احساس میشود.

این کار نیز حتما باید توسط افرادی متخصص انجام شود تا هم بتوانند روغن و گیریس اصل و با کیفیت را انتخاب نمایند و هم کار روغن کاری جک های برقی درب پاریکنگ را به صورت اصولی و درست انجام دهند.

 

به همین منظور و برای جلوگیری از بروز مشکلات اشاره شده در بالا , همکاران ما در شرکت رازی تکنولوژی جمعی از مجرب ترین و قابل اعتماد ترین سرویس کاران و نصابان جک های پارکینگی را گرد هم آورده اند تا بتوانند مشکلات شما را در کوتاه ترین زمان و مناسب ترین قیمت مرتفع نمایند.

 

اگر شمایی که در حال مطالعه ی این محتوا هستید از فعالان و علاقه مندان بخش سرویس و تعمیر جک های برقی میباشید ما در ادامه چندین نکته برای آموزش روغن کاری جک های درب پارکینگ را برای شما آماده نموده ایم :

۱- ابتدای امر تمام روغن های مانده بر روی سطح جک را با دقت و تمیزی به طور کامل پاک نمایید.

۲- در نظر بگیرید که لازم نمیباشد تمام قسمت های جک را به یک میزان روغن کاری نمایید.این کار بیشتر برای ریل ها , غلطک ها و فنر ها لازم میباشد.

۳- نحوه ی روغن کاری به این صورت است که شما مقدار مناسبی روغن را بر روی سطح جک به صورت یکنواخت پخش مینمایید.سپس دستگاه را فعال نموده تا با حرکت کردن آن روغن در بین قسمت ها جاری شود و خود به خود این کار انجام گیرد.

 

امیدواریم مطلب تدارک دیده شده در این صفحه برای شما مفید واقع شده باشد.همچنین شما عزیزان همواره میتوانید با تماس با همکاران ما در بخش پشتیبانی سایت در مورد نحوه و آموزش روغن کاری و روان کاری جک های پارکینگی مشاوره و راهنمایی کسب نمایید.

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*